WINGS Travel s.r.o. je česká cestovní kancelář, která již od roku 1999 přináší svým  klientům to nejlepší nejen ze střední Evropy. Naše kancelář poskytuje služby od zajištění dopravy, ubytování či průvodcovských služeb až po kompletní organizaci zájezdů včetně tvorby itinerářů pro cesty po Evropě.

V posledních letech se také věnujeme pořádání poznávacích zájezdů do Číny. Zájezdy jsou vytvořeny týmem lidí, kteří mají osobní zkušenosti s životem a cestováním po Číně. Poznávací zájezdy jsou vedeny průvodci, kteří jsou odborníci znalí nejen reálií Číny, mají vynikající znalost čínského jazyka, ale také díky osobní zkušenosti znají nejrůznější zákoutí, místní speciality a mnoho dalšího. Díky tomu se návštěva Číny stane neopakovatelnými zážitkem.

Kromě skupinových zájezdů poskytujeme služby pro individuální cestovatele od prodeje letenek a zajištění víz až po naplánování zájezdu do Číny na míru.

WINGS Travel je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a také členem IATA (jsme registrováni pod číslem 15210834).