Pro Vaše pracovní cesty, firemní výlety nebo Vaše zahraniční klienty a delegace nabízíme pronájem autobusů s řidičem. Jedná se o minibus Mercedes Benz Sprinter, 19+1 míst k sezení, komfortní autobus MAN Lion’s Coach, 49+1 míst k sezení a zcela nový autobus Scania Irizar i6, 49+1 míst k sezení.

 

Pronájem autobusu Mercedes Benz Sprinter, 19+1 míst

Informace o vozidle: max. rychlost 100 km/htachograf, místo na zavazadla v zadním prostoru, DVD přehrávač, mikrofon, sedadlo pro průvodce.

Pronájem autobusu MAN Lion’s Coach, 49+1 míst

Informace o vozidle: rok výroby 2014, motor E6 splňující nejpřísnější ekologické podmínky, max. rychlost 100 km/h, zabudovaný digitální tachograf, sklopné sedadlo pro průvodce, kuchyňka, WC, DVD přehrávač, 2x LCD monitor, hodiny s ukazatelem venkovní teploty, rádiové zařízení, střešní anténa pro rádio, telefonní síť D a GPS, vyvolávací digitální hovorové zařízení, mikrofon, tónovaná skla.

Pronájem autobusu SCANIA Irizar i6, 49+1 míst

Informace o vozidle: rok výroby 2016, motor E6 splňující nejpřísnější ekologické podmínky, max. rychlost 100 km/h, sedadla s bezpečnostními pásy a bočním posunem, automatická klimatizace, zabudovaný digitální tachograf, mikrofon, LED osvětlení, audio-video systém, 2x LCD monitor, kuchyňka, WC, tónovaná skla.

TelefonEmail
Scroll Up